محبوب ترین دانلود ها

File دانلود نرم افزار Zoiper نسخه ویندوز
نرم افزار Zoiper، برای تمام کسب‌و‌کارها و ارائه‌دهندگان خدمات، مراکز تماس، ارائه‌دهندگان سرویس‌های VoIP، اپراتورهای تلفن همراه و مشاغلی که نیاز به تلفن‌های هوشمند مستقل از خدمات خود دارند، مناسب است.
اندازه فایل ها: 3.44 MB
File دانلود نرم افزار ۳CX
۳CX یک نرم افزار برای تماس های تلفنی روی سیستم VOIP و مرکزتلفن های IP می باشد. این تلفن نرم افزاری ۳CX، دارای قابلیت تنظیمات داخلی با پروتکل SIP بوده و روی سیستم های تلفنی استریسک و الستیکس و همچنین مرکز تلفن نرم افزاری خود ۳CX که ویندوز بیس می باشد قابل استفاده می باشد.
اندازه فایل ها: 11.6 MB
File دانلود نرم افزار Zoiper نسخه اندروید
Zoiper، سافت‌فون (software telephone) رایگانی است که به شما اجازه می‌دهد تا با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و شرکای تجاری خود به صورت صوتی، تصویری یا متنی (پیامک)، مکالمه کنید.
اندازه فایل ها: 5.41 MB
File دانلود نرم افزار MobaXterm
MobaXterm نرم افزاری کاربردی و قدرتمند می باشد که با استفاده از توابعی که در اختیار برنامه نویسان، طراحان سایت، مدیران و همه کاربرانی که نیاز به انجام یک کار از راه دور روی شبکه را دارند امکان نظارت و مدیریت بر روی سیستم هایی که به شبکه متصل هستند را می دهد و مدیران را قادر می سازد تا چندین کار را به طور همزمان در بیش از یک دستگاه انجام دهند.
اندازه فایل ها: 26.2 MB
File دانلود نرم افزار Zoiper نسخه مکینتاش
تلفن نرم‌افزاری زویپر : برنامه کاربردی است که امکان تماس صوتی را از طریق VoIP، فراهم می‌کند. برخلاف دیگر نرم افزارهای ارتباطی مانند اسکایپ یا وایبر، این نرم افزار Zoiper کاملا متن باز است و به راحتی با همۀ سرویس دهنده‌های VoIP یا PBX منطبق می‌شود؛ این ویژگی، امکان برقراری تماس با کیفیت بالا و هزینه کم را برای افراد فراهم می‌کند.
اندازه فایل ها: 19.4 MB